VÍCEJAZYČNÝ OBSAH

Redakční systém Joomla! má plně integrovaný a velice propracovaný systém pro správu vícejazyčného obsahu a je přeložena do více jak 75 světových jazyků včetně češtiny.

Není tedy potřeba dokupovat a provádět žádné další instalace rozšiřujících komponent, tak jak je to u mnoha jiných redakčních systémů.

V systému, tak není problém vytvořit překlad prakticky čemukoliv. Ať už jde o samotné stránky, moduly, položky menu nebo komponenty.
Jednoduše můžete upravovat překlady a textace jak pro frontend webových stránek nebo si přizpůsobit podle svého překlady v administraci.

Pomocí funkcionality "Vícejazyčné sdružení" je vytváření a správa vícejazyčného obsahu ještě jednodušší. Rozhraní umožňuje překládat obsah dvou jazyků souběžné na jedné stránce aniž by bylo nutné neustále otevírat a zavírat články v právě editovaných jazycích.

Intuitivní systém dvou oken na jedné stránce, kdy v levé části je výchozí jazyk a v pravé části je vybraná jazyková mutace, kterou chcete upravovat si určitě oblíbí každý. Jazyk v pravé části můžete navíc libovolně přepínat, takže lehce upravíte všechny jazykové verze vašeho webu z jednoho okna.

joomla_vicejazycny_obsah.png