Vícejazyčný obsah

multilanguage s redakčním systémem Joomla! je zábava

Pohodlná správa více jazyků

Redakční systém Joomla! má plně integrovaný a velice propracovaný systém pro správu vícejazyčného obsahu a je přeložena do více jak 75 světových jazyků včetně češtiny.

Není tedy potřeba dokupovat a provádět žádné další instalace rozšiřujících komponent, tak jak je to u mnoha jiných redakčních systémů.

V systému, tak není problém vytvořit překlad prakticky čemukoliv. Ať už jde o samotné stránky, moduly, položky menu nebo komponenty.
Jednoduše můžete upravovat překlady a textace jak pro frontend webových stránek nebo si přizpůsobit podle svého překlady v administraci.

Pomocí funkcionality "Vícejazyčné sdružení" je vytváření a správa vícejazyčného obsahu ještě jednodušší. Rozhraní umožňuje překládat obsah dvou jazyků souběžné na jedné stránce aniž by bylo nutné neustále otevírat a zavírat články v právě editovaných jazycích.

Intuitivní systém dvou oken na jedné stránce, kdy v levé části je výchozí jazyk a v pravé části je vybraná jazyková mutace, kterou chcete upravovat si určitě oblíbí každý. Jazyk v pravé části můžete navíc libovolně přepínat, takže lehce upravíte všechny jazykové verze vašeho webu z jednoho okna.

joomla_vicejazycny_obsah.png
Image
Redakčním systémem Joomla se zabýváme jíž více jak 10 let a ušli jsem s ním opravdu dlouhou cestu napříč všemi verzemi jak systému samotného, tak i jeho rozšířeními. Svěřte svůj web do našich rukou a my uděláme vše co bude v našich silách k vaší plné spokojenosti.

Panáček Lukáš
Větřkovice 14, 747 43

Služby

Informace

Odběr novinek

Nenechte si utéct žádné novinky ze světa redakčního systému Joomla!